2020 AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi tarihte? Açıköğretim Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin AÖF yaz okulu sınav sonuçları için geri sayım sürüyor. Yeni Koronavirüs önlemleri kapsamında 2019-2020 akademik yılı yaz okulu online sınavları 5 Eylül’de başlayan yaz okulu onlıne sınavları 9 Eylül tarihinde sona erecek. Belli sebeplerden ötürü üniversiteyi dışardan tamamlamak isteyen adaylar başarısız oldukları derslerden sınava girdiler. Peki AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı?

Giriş Tarihi: 10.9.2020  09:05Son Güncelleme: 10.9.2020  17:00ABONE OL 

Açıktan üniversite okuyan öğrencilerin gündeminde AÖF yaz okulu sınav sonuçları yer alıyor. Açıköğretim Fakültesi öğrencileri koronavirüs salgını sebebiyle onlıne sınavlarını verebilmek için 5-9 Eylül tarihleri arasında yaz okulu sınavına katılıyor. 2019-2020 Eğitim yılının yaz okulu sınavları sürerken öğrenciler sonuçların açıklanma tarihini sorguluyor. Peki AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, hangi tarihte? Anadolu Üniversitesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı mı?

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Açık üniversite öğrencileri AÖF yaz okulu sınav sonuçlarını sorgularken bir yandan AÖF yaz okulu sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna yanıt arıyor. AÖF sınav sonuçlarının açıklanma tarihi henüz belli değil. Konuya dair bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

AÖF YAZ OKULU SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklanma tarihi henüz belli olmadı. Açıklanınca haberimizdeki yerini alacaktır.

 

AÖF YAZ OKULU SINAV TAKVİMİ

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2019-2020 akademik yılı yaz okulu online sınavları 5-9 Eylül’de tamamlanacak. Rektörlükten yapılan açıklamaya göre, bu fakültelerin yurt içi ve yurt dışı programlarının yaz okulu sınavları, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında internet tabanlı ortamda gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda 5 Eylül Cumartesi gününden itibaren erişilebilecek çevrim içi sınav sistemi, 9 Eylül Çarşamba saat 23.59’a (TSİ) kadar açık tutulacak.

YAZ OKULU SINAVLARI KAÇ SORU, KAÇ DAKİKA?

Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre; Sınavlarınızda her bir ders 30 sorudan oluşacak ve her bir dersi cevaplamanız için süreniz 40 dakika olacaktır. Sınav başladığında ekranda yalnızca bir soru görünecektir. Soruyu cevaplandırarak ya da boş bırakarak bir sonraki soruya ilerleyebileceksiniz. Geçtiğiniz soru boş bırakılmış olarak kabul edilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*