AÖF final sınavları ne zaman ve nasıl yapılacak, online mı olacak? 2020 AÖF bahar dönemi final sınav tarihleri ne zaman?

AÖF final sınavları ne zaman yapılacak sorusu an itibarıyla binlerce Anadolu Üniversitesi Açıköğretim öğrencileri tarafından internet aracılığı ile yanıt aramaya başladı. Geçtiğimiz haftalarda corona virüsü salgını nedeniyle online sistem üzerinden gerçekleştirilen vizelerin sona ermesiyle beraber bir gün içerisinde sonuçlar sınava katılım sağlayan öğrencilerin erişimine açılmıştı. Biraz önce gelen son dakika haberi ile ise Anadolu Üniversitesi Açıköğretim finallerinin de online sistem üzerinden yapılacağı haberini kamuoyuna duyurdu. Bu kapsamda; tarihler de belli oldu. Peki, 2019-2020 Bahar Dönemi AÖF final sınavları ne zaman, hangi tarihte yapılacak? İşte açıklanan AÖF final tarihleri ve konuya ilişkin yapılan açıklamanın detayları…

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKLADI! AÖF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sistemi bünyesindeki Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakültelerinin 2019-2020 bahar dönemi dönem sonu sınavlarının 24 Haziran-8 Temmuz’da internet üzerinden yapılacağı bildirildi.

Üniversitenin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakültelerinin bahar dönemi dönem sonu sınavlarının internet tabanlı ortamlardan yapılmasının kararlaştırıldığı belirtildi.

Açıklamada, sınavın yurt içi ve yurt dışı programlar için 24 Haziran saat 00.01 ve 8 Temmuz saat 23.59 arasında erişime açık olacağı kaydedildi.

Sınav uygulama esasları ve detaylı bilgilerin üniversitenin internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından duyurulacağı ifade edildi.

Bahar dönemi ara sınavları da 18 Nisan-7 Mayıs’ta internet üzerinden yapılmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*