Bugün hangi yollar kapalı? 15 Temmuz’da hangi yollar kapalı olacak?

Posted by

15 Temmuz anma aktiflikleri nedeniyle kimi yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul’da bugün kapalı olacak yollar İstanbul Valiliği tarafından paylaşıldı.

15 TEMMUZ’DA HANGİ YOLLAR KAPALI OLACAK?

Valilikten yapılan açıklamaya nazaran, program bitimine kadar İtfaiye Caddesi, İtfaiye ile Haydar Beyefendi caddeleri ortasında kalan Büyük Karaman Caddesi trafiğe kapatılacak.

Alternatif yol olarak belirlenen Fevzipaşa Caddesi ile Macar Kardeşler Caddesi saat 13.00’e, Atatürk Bulvarı ise saat 17.00’ye kadar açık olacak.

Saat 13.00’ten program bitimine kadar Vezneciler Caddesi, (Vezneciler önünden İBB istikametine kapanacak), Büyük Karaman Caddesi, Kavalalı Sokak Macar Kardeşler istikameti, Dolap Caddesi Horhor Caddesi kesişimi kavşaktan Macar Kardeşler Caddesi istikameti, Horhor Caddesi, Fevzipaşa Caddesi ve Akdeniz Caddesi kesişimi kavşaktan Saraçhane istikameti trafiğe kapatılacak.

Saat 17.00’den sonra alternatif yollar ise Atatürk Bulvarı, Akdeniz Caddesi, Balat Kıyı Yolu, Vatan Caddesi, Bozdoğan Kemeri Caddesi ve Ragıp Gümüşpala Caddesi olarak belirlendi.

Akşam saat 17.00’den program bitimine kadar Atatürk Bulvarı çift istikametli trafiğe kapatılırken, alternatif olarak Taksim istikametinden gelişe nazaran Balat Kıyı Yolu ve Ragıp Gümüşpala Caddesi, kıyıdan gelişe nazaran Vatan ve Millet caddeleri kullanılabilecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.