Burçlar Haziran’da sürünecek! Aşk, iş, aile her şey zirve taklak… İşte Haziran ayının en sürüngen burçları

Posted by

Burçların insan yaşantısı ve karakteri üzerinde tesirinin olduğunu bilmeyen yoktur. Bilhassa astroloji meraklılarının ilgi alanında olan burçlarda Haziran ayında yeni bir evrilme yaşanacak. Burçlar ortasında 3 burç ise Haziran ayının adeta günah keçisi seçilecek. İşte Haziran ayında hayatı zirve taklak olan 3 burç.

KOÇ BURCU: HAZİRAN’DA AŞK BİTİYOR

Başkan özellikleri ile bilinen Koç burçlarını Haziran ayında makus günler bekliyor. Evlilik düşünenler bilhassa bu kararlarından vazgeçebilirler. Partnerleri tarafından büyük bir ihanetle karşılaşacak olan Koçlar, ani bir kararlar ayrılma eşiğine gelecekler. Bilhassa para konusunda yatırım yapan koçlar ise ani al-satlar ile büyük ziyana girebilirler. Bundan ötürü para konusunda biraz daha makul davranırlarsa bu süreci rahatça atlatabilirler. Bunun yanı sıra bekar olan koçlar ise bir müddet daha yalnız takılmaya devam edecekler. Temmuz ayında yeni bir hayatın kapısını aralayacak olan koçlar, yen, aşklara yelken açabilirler. Lakin bu hususlarda sabırsız davranmamaları gerek.

TERAZİ BURÇLARI: İŞ PROBLEMLERİ BAŞLAYACAK

İşkolig olan Terazi burçları ise Haziran ayında işlerinde ufak problemlerle karşılaşabilirler. İş yerinde birtakım arkadaşları ile münakaşaya girecek olan terazilerin bu durumda biraz daha soğuk kanlı davranmalarını öneririz. Şayet terfi bekleyenler varsa katiyetle tartışmalarda alttan almaları gerek. Yoksa yıllarca hayalini kurdukları o koltuğu kaybedebilirler. Bunun yanı sıra alakası olan teraziler yeni bir sürece girecekken, bekar teraziler ise yeni aşk ve heyecanlarla karşı karşıya gelebilirler. Konser, konferans üzere ortamlarla yeni beşerlerle tanışacak olan teraziler bu durumlarda frekanslarını açık tutmalılardır.

YENGEÇ BURÇLAR: AŞK BİTİYOR

Uzun vakittir birlikte olan yengeç burçları Hazirana ayında bağlantılarına son verecek. Yaşanmışlıkların birikmesiyle artık katlanılamayacak hale gelen durumlar yengeç burçlarını bu karar itecek. Karşı tarafın evliliğe uzak durması da yengeçleri üzen etkenler ortasında. Bunun yanı sıra işlerinde yükselmelerin olacağı bir periyoda giren yengeçleri memurluk üzere takımlı işler bekliyor. Stratejik davranan yengeçler bu süreci rahatlıkla atlatabilirler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.