Johnny Depp’in eski sevgilisi konuştu: Ruh sağlığım bozuldu

Posted by

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki dava sonuçlandıktan sonra Depp’in eski sevgilileri konuştu.

Eski eşi Amber Heard ile boşanma ve şiddet iddiaları nedeniyle gündeme gelen Johnny Depp’in iki eski sevgilisi konuştu. “Ondan ayrıldıktan sonra aylarca ağladım” diyen Kate Moss’un ardından şimdi de Winona Ryder benzer bir açıklama yaptı.

RUH SAĞLIĞI KÖTÜYE GİTMİŞ

Hürriyet’in haberine göre, Johnny Depp ile 1989’dan 1993’e kadar flört eden Winona Ryder, Harpar’s Bazaar dergisine konuştu. Şu anda 50 yaşında olan Ryder, Johnny Depp ile aşkı bittikten sonra kendine bakamadığını ve ruh sağlığının kötüye gittiğini söyledi.

“SENARYO GERÇEĞE DÖNÜŞMÜŞ GİBİ”

Ryder, bu konuda konuşurken eski filmlerine de göndermeler yaptı. Depp ile ayrıldıktan sonra kendisini, Girl, Interrupted (Aklım Karıştı) filminde canlandırdığı akıl sağlığı hastanesinde tedavi gören karaktere benzettiğini anlattı. Depp’ten ayrıldıktan sonra yaşadıklarının o senaryonun gerçek hayata dönüşmüş şekli olduğunu belirtti.

FİLMLERİNE GÖNDERME YAPTI

Yine 1994 tarihli The House of Spirits (Ruhların Evi) adlı filme gönderme yapan Winona Ryder, kendini o filmde oynadığı kız gibi görmekte zorlandığını itiraf etti. Bütün bu karmaşa içinde kendisine “bu küçük kıza, kendine davrandığın gibi davranabilecek misin?” diye sorduğunu da sözlerine ekledi.

“BİR DAHA BÖYLE BİR İLİŞKİ YAŞAYACAĞIMDAN EMİN DEĞİLİM”

Aşkları, gösteri dünyasının tarihine geçen Johnny Depp ile Winona Ryder, 1989 yılında bir Film galasında tanıştılar ve flört etmeye başladılar. Flörtün beşinci ayında nişanlandılar. Fakat olağanüstü bir medya ilgisi altındaki aşkları dört sene sonra bitti. Winona Ryder, 2001 yılında verdiği bir röportajda bu ayrılık kararının hiç de kolay olmadığını anlatmıştı. Ryder, Johnny Depp ile sürdürdüğü ilişkiyi “Tekrar yaşayacağımdan emin olamadığım derin bir aşk” diye tanımlamıştı aynı röportajda.

ÜÇ YILLIK AŞK: YILLARCA AĞLADIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ

Depp, Ryder’dan ayrıldıktan bir yıl sonra, 1994’te bu kez o sıralarda kariyer basamaklarını hızla tırmanan model Kate Moss ile birlikte olmaya başladı. Gösteri dünyasının iki yıldızı arasındaki bu aşk da basının gündeminde hep ilk sıralarda yer aldı. Çift, 1997 yılında ayrıldı. Kate Moss da bu ayrılığın ardından uzun süre toparlanamadığını anlatmıştı çeşitli röportajlarında. Depp’ten ayrıldıktan sonra uzun süre ağladığını itiraf etti Moss. Johnny Depp’in kendisine çok iyi baktığını belirten Moss, ayrıldıktan sonra özellikle de bunun eksikliğini duyduğunu itiraf etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.