Polkastarter Nedir? POLS Ne İşe Yarar?

Posted by

Polkastarter nedir? Polkastarter (POLS) Coin, kolay kullanım bir launchpad sağlamak üzere tasarlanan blok zincir platformudur. Özellikle token havuzları ve açık artırmalar için sağladığı bu kolaylık, sermayenin artması ve tüm tokenlerin eş zamanlı dağıtımının sağlanması için benzer Blockchain projelerinden ayrılmayı başarmış bir projedir. 

Polkastarter nedir?

Projesinin amacı, Uniswap sayesinde AMM modelinin kullanılmak yerine likidite sermayesinin fiyatını sabitleyerek takas anlaşmasını sağlar. Proje, kapalı teklif dışında sabit ve dinamik oran takaslarını da kullanmayı amaçlamaktadır.

Güncel verilere göre ile 1 POLS Coin fiyatı 17.74 TL. Güncel döviz kuru ile 1.20 dolara denk gelmektedir. POLS Coin son 24 saatte %7.36 değer kazanmıştır. CoinMarketCap sıralamasına göre kripto para piyasalarında 272.sırada yer almaktadır. Ayrıca, POLS Coin’in 24 saatlik işlem hacmi 7.695.706.144 TL’dir. Dolaşımda olan arzı 88.221.432 POLS Coin iken maksimum azami seviye arzı ise bilinmemektedir.

POLS Token avantajları:

  • Birçok merkezi olmayan ve başta niswap, 1inç gibi borsalarda protokolü bulunmaktadır.
  • Ethereum blok zinciri üzerinde işlem gören bir token olduğu için çok sayıda madenci ve ağın güvenliği yüksektir. 
  • Polkadot’a taşınacak olması sebbeiyle varlıkların kolay taşınması için Moonbeam’den destek alacaktır. Bunun sonunda POLS Token hibrit konsensüs tarafından teminat altına alınacaktır.
  • Yeni piyasaya sürülmesine rağmen fiyatında yükselmeler mevcuttur.

POLS Token Dezavantajları:

Yeni piyasaya sürüldüğü için yatırım yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Ayrıca her kripto para gibi volatiliteye sahiptir. Çelişkili bir projeksiyona sahip olması sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.

Polkastarter nedir? POLS Coin’e Nasıl Sahip Olunur?

  • POLS Coin, Binance, Mandala Exchange, Hotcoin Global ve OKX gibi popüler ve işlem hacmi geniş borsalarda listelenmektedir.
  • Öncelikle, yukarıda belirtilen POLS Coin’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz.
  • Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz.
  • Kimlik doğrulama işlemi adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayınız.
  • Hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamlanmasının ardından, borsanın para yatırma menüsünden sizin için uygun olan yöntem ile hesabınıza para transferi gerçekleştiriniz.
  • Son adımda ise, POLS Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek kolayca POLS Coin sahibi olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.