Senden Daha Güzel dizisinin 5. bölüm fragmanı! Senden Daha Güzel dizisi konusu nedir?

Posted by

FOX TV’nin yeni dizisi Senden Daha Güzel bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik’in yer aldığı dizinin 4. bölümünün hemen ardından 5. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Senden Daha Güzel dizisi konusu nedir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Ketche’nin, senaryosunu ise Ayşe Üner Kutlu’nun üstlendiği yeni dizi Senden Daha Güzel 7 Haziran Salı akşamı yayın hayatına başladı. Gaziantep’te bir köyde dermatolog olarak çalışan Efsun’un ünlü bir estetik cerrah olan annesi Pervin’in çağırmasıyla İstanbul’a gitmesi dikkat çekti. İstanbul’a bütün hayatının değişeceğini bilmeden giden Efsun’un Emir’le karşılaşması çarpıcı gelişmelerden oldu.

Senden Daha Güzel 5. Bölüm 1. Fragmanı

Efsun, Emir’in başka bir hastanede Pervin’e yaptığı ameliyatı öğrenmesine ramak kalmıştır. Emir ise bunu engellemek için elinden geleni yapar. Bu arada Efsun’a giderek daha yakın hisseder kendini. Emir’in ölümden dönen hastası için yapılacak etik kurulu ise Efsun’u ikileme düşürecektir. Emir’i zor durumda bırakmak istemeyen Efsun klinikte gerçek bir yönetici olmayı gerektiren bu kurulu toplayıp toplamamak arasında arada kalır. Etik kurul meselesi hem kliniğin hem Emir ve Efsun’un ilişkisinde bir dönüm noktası olacaktır.

SENDEN DAHA GÜZEL DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dizide Antepli kadın doktor ile İstanbul’daki ünlü bir estetik doktorunun yaşamı anlatılıyor.

 Dizide; Dermatolog olarak çalışan Efsun (Cemre Baysel), Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte  çiftlikte  huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir. Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve bunun için onu zorlar. Bütün bunlar yetmiyor gibi, şoför sandığı Emir (Burak Çelik) aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.