Sivilceleri yok edecek yöntem! Hoş bir cilt için bunlara dikkat edin!

Posted by

Sivilceler birçoğumuzun ortak sorunu olarak göze çarpıyor.Herkes pürüzsüz bir cilde sahip olmak istesete bu pek mümkün olmuyor.Sivilcelerden büsbütün kurtulmak mümkün olmasada dikkat edeceğiniz birtakım noktalar sayesinde sivilceleri azaltabilirsiniz.

Sivilceler bedenimizin birçok farklı bölgesinde çıkabiliyor.Ancak en ağır olarak çıktığı yer ve kişiyi rahatsız eden nokta yüz kısmında daha fazla görülmesidir.  İşte sizler için araştırdığımız ve sivilce oluşumunu en aza indirecek o formül..

Nemlendirici kullanın

Nemlendirici kullanarak cildinizin nemli olmasına imkan sağlayabilirsiniz.Bu olay sivilce oluşumunu azaltacaktır.Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz kesinlikle nemlendirici kullanmanız tavsiye edilir.

Cilt tipinizi öğrenin

Cilt tipinizi öğrenerek cildinize uygun eserler kullanabilirsiniz.Bu sayede cildinizi daha güzel koruyarak sivilce oluşumunu önleyebilirsiniz.

Makyajı azaltın

Ciltteki sivilceleri kapatmak için makyaj yaparak gözenekleri tıkayarak daha fazla akne ve sivilce oluşumuna sebep olabilirsiniz.Yüzünüz için seçeceğiniz her eser son derece kıymetlidir.Bu bahse itina göstermeniz tavsiye edilir..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.