Yasak Aşk Tezi Ortalığı Karıştırdı! Zehir Zemberek Açıklama Geldi

Posted by

2012’de hayatlarını birleştiren lakin 9 yıllık bir birlikteliğin akabinde evliliklerine son veren Emine Ün ve Tolga Karakaş çifti, son devirde o denli bir söylentiyle gündeme geldiler ki duyanlar şaşkına döndü.

Söylentilere nazaran, Emine Ün’ün kız kardeşi Mine Ün ile eski eşi Tolga Karakaş aşk yaşamaya başladı.

‘İŞ ORTAĞIYDILAR, AŞKA DÖNDÜ’ İDDİALARI

Emine Ün ile evliyken baldızı Mine Ün ile iş iştirakine başladığı belirtilen Tolga Karakaş’ın avukatı, aşk argümanlarına karşılık verdi.

İddialara nazaran Emine Ün’ün Tolga Karakaş ile evliliğini bitirme sebebi de eşinin kız kardeşiyle yaşadığı aşk bağıydı.

Basına yansıyan savlar hakkında konuşan Karakaş’ın avukatı Gülden Ünsal Bıyıkoğlu şunları söyledi:

“İDDİALAR GERÇEK DIŞI, İFTİRA”

“Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş hakkında kamuoyuna yansıyan haksız suçlamalar ve ağır ithamlar içeren haberleri şaşkınlık ve hüzün ile öğrenmiş bulunmaktayız.

Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş ve eski eşi Emine Ün, 1 yıl evvel hürmet ve müsamaha sonları içinde mutabakatlı olarak boşanmışlardır.

Boşanmanın üzerinden 1 yılı aşkın müddet geçmiş olmasına karşın hala müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş’ın onur, erdem ve saygınlığını zedelemeye yönelik haber ve paylaşımlar yapılmaktadır.

SESSİZ KALMA SEBEBİNİ AÇIKLADI

Yapılan haber ve paylaşımların tamamı iftira niteliğinde olup, müvekkilimiz eski eşinin hem bir anne olması hem de bir bayan olması sebebiyle bu vakte kadar birçok duruma sessiz kalmıştır.

Hiçbir platformda boşanma süreci ve nedenleri ile ilgili paylaşımda bulunmamıştır.

“ONUR, ONUR VE SAYGINLIĞI ZEDELEYİCİ”

Kamuoyuna yansıyan müvekkilimizin prestijini zedelemeye yönelik bu haber ve paylaşımlara karşılık tarafımızca açıklamada bulunma zarureti doğmuştur.

Müvekkilimiz Tolga Mustafa Karakaş’a yönelik onur, erdem ve saygınlığını zedeleyici her türlü paylaşıma karşı ilgili yasal yollara başvuracağımızı kamuoyuna saygımızla bildirmekteyiz.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.